main-auta-na-sprzedaz

Jesteśmy firmą specjalizującą się w pozyskiwaniu samochodów najwyższej jakości. 

 Specjalnie dla Państwa nasz zespół codziennie selekcjonuje samochody na rynku niemieckim i wyławia prawdziwe perełki, po to aby zaoferować samochody najwyższej klasy w przystępnych cenach.


Kim jesteśmy?

AUTOHAUS Żywocice to marka istniejąca na polskim rynku od 2009 roku, na rynku niemieckim aktywnie działamy już od dwóch pokoleń. To co nas wyróżnia od innych to misja oparta na trzech głównych cechach, które powinny być nieodzownym elementem sprzedaży samochodów używanych. Są to: bezwypadkowość, prawdziwy przebieg oraz legalność prawna samochodu.

Jak działamy?

Specjalnie dla Państwa nasz zespół codziennie selekcjonuje samochody na rynku niemieckim po to aby zaoferować samochody najwyższej klasy w przystępnych cenach. 

Dlaczego z Niemiec?

Niemieccy właściciele samochodów wykazują większą staranność w regularnym doprowadzaniu samochodów na serwis bez szukania oszczędności na koniecznych wymianach części i regulacjach służących bezpieczeństwu. Większość niemieckich mechaników dba o solidną naprawę, nierzadko z wymianą kompletnych modułów zamiast skomplikowanych napraw, preferując części oryginalne. Bardzo dobry stan techniczny samochodów używanych w Niemczech jest efektem tego, że poruszają się one po solidnych i zadbanych nawierzchniach, nawet w obrębie dużych aglomeracji.


 

Posiadamy ponad 150 samochodów z GWARANCJĄ sprowadzonych z Niemiec. Wszystkie samochody są naszą własnością – kupujemy je jak dla siebie! Posiadamy samochody pochodzące z rozliczeń z Niemieckich sieci dealerskich. Są to najlepsze samochody, ponieważ nie są uszkodzone, są w pełni sprawne i zadbane. Stawiamy przede wszystkim na:

 

  1. Prawdziwe, realne i potwierdzone przebiegi
  2. Bez wypadkowość
  3. Legalność pochodzenia – auta z pewnego źródła
  4. Sprawność techniczną
  5. Estetykę wizualną samochodu

 

Zapewniamy najwyższy standard obsługi, pomoc w dobrze modelu odpowiedniego dla Państwa oraz przygotowanie do rejestracji samochody w Polsce. Jesteśmy otwarci na oględziny z własnym mechanikiem, zawsze służymy radą i odpowiadamy na każde pytanie. Działamy na rynku od kilkunastu lat i posiadamy grono zadowolonych z naszych transakcji klientów.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress